سخنرانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان قبل از خطبه های نماز جمعه
سخنرانی مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان قبل از خطبه های نماز جمعه

بنابر اعلام پایگاه خبری روابط عمومی : حاجی رحیمیان مدیر کل ثبت احوال روز جمعه مورخ 10/10/95 به عنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه اصفهان به ایراد سخن پرداخت.
این مقام استانی ابتدا حماسه 9 دی را بار دیگر به مردم انقلابی استان و همچنین به رهبر معظم انقلاب تبریک و از خداوند برای این رهبر فرزانهه آرزوی موفقیت و پیروزی کرد وسپس به ارائه گزارش کاملی از عملکرد ثبت احوال و زمینه های فعالیت این سازمان پرداخت.
مدیر کل ثبت احوال در ادامه با اشاره به سخنان دکتر درخشان نیا ریاست سازمان ثبت احوال، سلام ایشان را به مردم شریف و انقلابی اصفهانن رسانید و عنوان کرد اصفهان از جمله شهرهای کلیدی و تاثیر گذار کشور است با توجه به نظر مساعد ریاست سازمان به این استان، ما نیز تلاش میکنیم که در خدمت رسانی به مردم شریف استان در بهترین شکل ممکن عمل کنیم تا به استانی نمونه و الگو تبدیل شویم، انشاالله.
حاجی رحیمیان سپس به ارائه گزارش دقیقی از عملکرد ثبت احوال و خط مشی این سازمان ارائه کرد و نمازگزاران را درمورد کارت های هوشمند ملی و شناسنامه های مکانیزه که در دست تعویض است توجیح نمود و عنوان کرد در تمامی کشورهای پیشرفته کارت هایی مانند کارت هوشمند ملی وجود دارد که افراد با آن بسیاری از کارهای روزمره خود را انجام میدند.
وی همچنین افزود : کارت هوشمند ملی دروازه ورود به دولت الکترونیک است و شعار سوم دی ماه، روز ملی ثبت احوال نیز ثبت احوال نوین، زمینه ساز استقرار دولت الکترونیک است و این مهم شدنی نیست مگر با همکاری شما مردم بزگوار و عزیز.
این مقام استانی بار دیگر از زحمات و تلاش های پرسنل خدوم و ساعی ثبت احوال تشکر کرد و گفت: ثبت احوال از جمله اداراتی است که با توجه به حجم بسیار بالای مخاطبین پرسنلی سخت کوش و خستگی ناپذیر دارد به گونه ای که تقریبا تمامی مسئولین و مدیران ارشد استانی در سرکشی های خودشان از ادارات ثبت احوال استان از برخورد خوب و خدمت رسانی کامل پرسنل ثبت احوال به ارباب رجوع خبر داده اند و این میزان رضایتمندی در نوع خود قابل ستایش و قدردانی است.
سخنران پیش از خطبه های این هفته در پایان گفت: ما در ثبت احوال افتخارمان این است که مرزبان هویت و تابعیت مردم عزیزمان هستیم ولی آن چیزی که هویت اصلی به این مردم و کشور میدهد به راستی خون شهیدانی است که به پای درخت سرسبز انقلاب اسلامی ریخته است و مطمئناً خون شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هویت اصلی به این کشور و مردم داده است و انشاالله بتوانیم در راه شهدا قدم برداریم.
ثبت احوال من از ناحیه ارباب است   همه ایل و تبارم بنویسید حسین (ع)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع