دیدار مدیرکل ثبت احوال اصفهان با پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران
دیدار مدیرکل ثبت احوال اصفهان با پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران

بنابر اعلام روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان: دکتر حاجی رحیمیان مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان با پیشوای مذهبی ارامنه اصفهان و جنوب ایران، روحانی ارشد سیپان کچجیان و اعضای محترم شورای خلیفه گری ارامنه در محل کلیسای وانک دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مدیر کل ثبت احوال ضمن عرض تبریک ولادت حضرت مسیح علیه السلام و فرارسیدن سال نو میلادی خدمت ایشان و مجموعه شورای خلیفه گری ارامنه و همشهریان ارمنی اصفهان درخصوص هدف والای یگانگی و وحدت در ادیان مقدس الهی در دین مقدس مسیحیت و اسلام ناب و رسیدن انسان به کمال حقیقی مطالبی را عنوان نمودند.

در این دیدار که معاون فناوری اطلاعات و آمارجمعیتی اداره کل و مدیر ثبت احوال شهرستان اصفهان ایشان را همراهی می کردند مطالبی نیز درخصوص تعامل فی ما بین ادارات ثبت احوال در خدمت رسانی به نحو مطلوب به همشریان ارمنی گقتگو و تعامل نظر گردید و دستور پیگیری راه اندازی دفتر ویژه خدمات سجلی با محوریت همشهریان ارامنی شهر اصفهان را صادر فرمودند.

در ادامه کچجیان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مدیر کل ثبت احوال و همراهان نسبت به آشنایی با وظایف سازمانی ثبت احوال و همکاری ادارات ثبت احوال در انتخاب نمایندگان ارامنه در مجلس شورای اسلامی ابراز خرسندی و قدردانی کرد.  

 

 

 

 

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع