پیام تبریک مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به مناسبت عید بزرگ غدیر
پیام تبریک مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به مناسبت عید بزرگ غدیر

 

 

 

 

 

 

 

 

بنابر اعلام روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به مناسبت عیدغدیرخم پیام تبریک اعلام نمود .

 

متن پیام به شرح ذیل است :

 

سلام علیکم

(( بدون شک غدیر را باید سرچشمه زلال و همیشه جاری معرفت و معنویت نامید که در ژرفای آن عدالت و تقوا معنای دیگری یافت و انسانیت در نگرش خویش راه و روش نوینی را تجربه کرد که در آن آدمیان برای درست اندیشیدن و سبک و شیوه زندگی در مسیر بهترین آموزه های اخلاقی و انسانی قرار گیرند . در غدیر و در تجلی آن پیام رسالت به زیبایی و با مفهومی والا به امامت و رهبری در راستای تکمیل دین و اتمام نعمت ابلاغ شد و حکم ولایت از دست آخرین فرستاده خدا به اولین همراه و همگام پیامبر منتقل گردید . در انجام این رسالت و مسئولیت بزرگ مولای متقیان کوه استقامت و بردباری گاهی در شدت ناملایمات پیام و ندا و نجوای خود را بر گوش چاه می خواند ، لیکن آنچه که بشریت و تاریخ دریافت و ادراک نمود تحکیم و استقرار بنای عدالت و تقوا و حفظ کرامت و ارزش های والای انسانس و اسلامی بود که مولا سرانجام جان مبارک خویش را در این راه به پیشگاه پروردگار تسلیم و آخرین پیام و منشور کرامت و جوانمردی خویش را با ترویج و روح گذشت و بخشش و شیوه رفتار آن با اسیران حتی اگر قاتل تو باشند جهانی نمود تا جامعه ما و تمامی جوامع تشنه عدالت و انسانیت و معنویت همواره در این مسیر بیاندیشند و در این مسیر گام بردارند .

اینجانب این عید بزرگ را به همه همکاران عزیزم در سطح استان تبریک عرض نموده و توفیق همگان را در راه خدمت به مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستارم))

 

 

غفرانی کجانی

 

مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان

 

 

 

 

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع