حضور آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در جلسه ستاد انتخابات استان
حضور آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در جلسه ستاد انتخابات استان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان دکتر عباس رضایی روز چهارشنبه در ستاد انتخابات استان در محل استانداری افزود: وظیفه استانداری و فرمانداری‌ها درانتخابات، هماهنگی، سیاست‌گذاری و پیگیری بر مبنای تعریف و تاکید قانون است.
وی با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات مناسب تمامی دستگاه‌های مربوطه در چند وقت اخیر اضافه کرد: در دوره پیش رو نوآوری و تمهیدات خاصی اندیشیده شده تا بتوانیم انتخابات را به نحو احسن برگزار کنیم. استاندار اصفهان با تاکید بر اهمیت امانتداری از آرا اضافه کرد: دیدگاه و بیانات همه مسوولان باید برای اعتمادسازی و حفظ و صیانت از آرای مردم باشد. رضایی با اشاره به اینکه تشویق و ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات روز جمعه تصریح کرد: امیدواریم با همکاری همگان شاهد انتخاباتی پرشور با حضور تمامی اقشار مردم باشیم. وی با بیان اینکه تمهیدات لازم بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در روز انتخابات اتخاذ شده است گفت: سیاست استانداری برگزاری انتخابات با حفظ سلامتی مردم خواهد بود.

 

در این جلسه آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان گزارشی از فعالیت ها و تلاشهای اداره کل ثبت احوال و ادارات تابعه شهرستانها ارائه نمود .

 

 

 

 

 

 

تاریخ خبر: 27 خرداد 1400

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع