پیام آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
پیام آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند پیامی را صادر نمود. در بخشی از این پیام آمده است :


((هفته دولت نماد خدمتگزاری و وحدت مردم و دولت، یادگار ارزشمند دو اسوه مجاهد،فرزندان حضرت امام (ره) شهیدان رجایی و باهنر است که نام و خاطره آنان به عنوان یک سرمشق و نمونه «خدمت بی منت» ماندگار شده است و این هفته فرصتی مناسب است تا نیروهای خدوم دولت در تجدید پیمان با امام راحل (ره) و آن دو شهید بزرگوار، صحنه های متعالی از رشد و توسعه کشور را رقم زنند و پیشرفت روزافزون کشور را در تمامی زمینه ها فراهم آورند. امروزه بخش بزرگی از موفقیت ها و پیشرفت های روزافزون نظام اسلامی مرهون تجربه،تخصص و توانمندی برجسته و چشمگیر کارکنان است و در این میان تلاشگران همکاران در اداره کل ثبت احوال استان اصفهان با سخت کوشی ، تعهد و مسئولیت پذیری مضاعف در ارائه خدمت صادقانه همواره پیشرو و سرلوحه خدمت صادقانه بوده اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام دولت و به ویژه شهیدان رجایی و باهنر،هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران عزیز و خانواده های محترم آنان در اداره کل ثبت احوال استان اصفهان تبریک عرض نموده،موفقیت همگان را از درگاه خداوند قادر متعال مسئلت می نمایم.))

حسین غفرانی کجانی
مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان

 

 

تاریخ خبر: 01 شهریور 1400

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع