پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال
پیام تبریک استاندار اصفهان به مناسبت سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان دکتر مرتضوی استاندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال پیام تبریکی را صادر نمود . متن پیام به شرح ذیل می باشد :

 

((سوم دیماه به عنوان روز ملی ثبت احوال فرصت مغتنمی است تا بر ضرورت و استمرار فرهنگ خدمت به مردم عزیز و انقلابی استان به عنوان اقدامی ملی و حرکتی هوشمندانه تاکید و تصریح نمایم . در چنین فضا و بستری ، بی گمان پردازش و پرداختن به جنبه های گوناگون شغلی و وظایف سازمانی مرتبط ، ایجاب می نماید تا بهره مندی آینده نگرایانه از پیوند راهبردی کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت برمبنای آمارهای حیات و ممات غافل نشویم چرا که در این مرحله تحقق واقعی نیازهای جامعه و برنامه ریزان دور اندیش مشروط به دقت ، سرعت و اتکا به شیوه ها و روش های نوین فناوری است که خوشبختانه در این سال ها آن سازمان به نحو ممدوح در حوزه عمل با آن مانوس بوده و انتظار می رود با اهتمام مدبرانه در تکمیل پروژه کارت هوشمند ملی که نقطه اتصا و تجمیع خدمات اداری و اجرایی است ، بتوان تمامی رفتارهای سازمانی در فضا و بستر مجازی را به نحوی مطلوب و مبرز ، تسهیل و تسریع نمود و در راستی تحقق سیاست های جمعیتی ابلاغی مقام معظم رهبری و اجرای طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده ، مصوب مجلس شورای اسلامی موانع را رفع و پیشنهادات راهبردی را با جدیت و پیگیری مصرانه در دبیرخانه شورای راهبردی جمعیت مستقر در اداره کل ثبت احوال استان مورد تتبع ؛ مواخذه و مطالبه قرار داد .

اینجانب این روز را به تمامی مدیران ، روسای ادارات و کلیه کارکنان خدوم ثبت احوال تبریک و تهنیت گفته و توفیق همگان را در خدمت صادقانه به مردم عزیز و متدین استان و عمل به سیاست های مردمی را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نمایم . ))

 

 

سید رضا مرتضوی

استاندار اصفهان

تاریخ خبر: 02 دی 1400

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع