پیام تبریک معاون وزیر کشور و ریاست عالی سازمان ثبت احوال به مناسبت فرارسیدن سوم در ماه روز ملی ثبت احوال
پیام تبریک معاون وزیر کشور و ریاست عالی سازمان ثبت احوال به مناسبت فرارسیدن سوم در ماه روز ملی ثبت احوال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان آقای هاشم کارگر معاون وزیر کشور و ریاست عالی سازمان ثبت احوال کشور  به مناسبت فرارسیدن سوم دی ماه روز ملی ثبت احوال پیام تبریکی را صادر نمود . متن پیام به شرح ذیل می باشد :

 

((همکاران گرامی و عزیز سازمان ثبت احوال کشور

سازمان ثبت احوال کشور به عنوان یکی نهاد حاکمیتی نقشی احساساً در تحقق اهداف دولت الکترونیک و تسهیل مسیر خدمت گذاری به هم میهنان عزیز با بهره گیری از فناوری های نوین همراه با تحول در ابعاد و کیفیت ایفای نقش سازمانی و ارائه خدمات ایفا می نماید . در دوران حاضر ، ضرورت ایجاد نظام نوین ثبت احوال و گذر از ثبت سنتی بر کسی پوشیده نیست و در این راه عزم و اراده جدی شما همکاران گرامی توام با اتخاذ تدابیر و برنامه های مدون راهگشا می باشد . حرکت به سوی سازمانی الکترونیک ، ارتقا سازمان ، بهبود فرایندها، بهره گیری مناسب از منابع ، توجه به عزت نفس و بالا بردن شان و منزلت همکاران از مهمترین برنامه ها برای طی نمودن این مسیر می باشد .

توفیق حضور در جمع شما عزیزان آن هم در آستانه روز ملی ثبت احوال سال 1400 فرصتی پدید آورد تا درود خالصانه خود را تقدیم داشته و ضمن قدردانی و سپاس از مساعی شما بزرگواران در تحقق اهداف سازمانی برای تمامی همکاران عزیزم در سراسر کشور که به هر طریق نقشی در تقویت این ساختار خدوم و پویا داشته اید تاییدات روز افزون الهی در سایه توجهات حضرت ولی عصر ورهبری داهیانه رهبر معظم آرزو نمایم .))

 

هاشم کارگر

معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور

تاریخ خبر: 02 دی 1400

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع