معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری  اصفهان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال استان اصفهان،  محمد رضا جان نثاری با تاکید بر اهمیت سرمایه انسانی در پایداری و توسعه جوامع اظهار داشت: واقعیت این است که چه از نگاه دینی،اجتماعی،سیاسی یکی از معادلات اصلی هر کشوری برای بقای تمدنش که در دنیا زنده بماند و حرف برای گفتن داشته باشد، جمعیت است.

وی تاکید کرد: دبیرخانه این شورا باید فرهنگ سازی، سیاست گذاری، هدف‌گذاری و طراحی افقی روشن برای برنامه ها داشته باشد و با توانمند سازی اقتصادی خانواده ها، پشتیبانی های اداری و حمایت از خانواده ها زمینه را برای رشد جمعیت فراهم کند.

معاون استاندار با بیان اینکه در هیچ کشوری و هیچ قومی تغییر حاصل نمی‌شود مگر اینکه در زمینه فکر و اندیشه شان تغییر حاصل شود افزود: راهکارهای تشویق جامعه به افزایش جمعیت باید طراحی و پشتیبانی شود.

در این جلسه آقای غفرانی کجانی مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان و دبیر شورای راهبردی جمعیت استان با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در طول سال گذشته در دبیرخانه شورا ، مصوبات جلسه گذشته شورا را نیز قرائت نمود .در پایان این جلسه مصوب شد طرحی جدید و عملیاتی برای جلسه آتی شورا راهبردی جمعیت استان تدوین و به تصویب کلیه اعضا برسد تا این طرح با جدیت و با نظارت کامل به مرحله اجرا برسد .

 

 

 

 

تاریخ خبر: 24 اسفند 1400

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع