برگزاری اولین همایش وبیناری مدیران ستادی و استانی سازمان ثبت احوال کشور در سال 1401
برگزاری اولین همایش وبیناری مدیران ستادی و استانی سازمان ثبت احوال کشور در سال 1401

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان اصفهان نخستین همایش وبیناری مدیران ستادی و استانی سازمان ثبت احوال کشور در سال 1401 برگزار و خطوط حرکتی سازمان در این سال ترسیم شد.


در این همایش ملی که با حضور ریاست ، معاونین ، مشاورین و مدیران ستادی و استانی برگزار گردید ، هاشم کارگر معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور پس از تسلیت ایام رحلت حضرت خدیجه (س)  و آرزوی توفیق همکاران در بهره گیری از فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان ، سال پیش رو را سال شکوفایی و تحول بر اساس برنامه ریزی ، شناخت گلوگاه های خدمت رسانی و حرکت جهادی دانست و افزود: سند تحول دولت مردمی سیزدهم اخیرا ابلاغ گردیده است و لازم است مجموعه برنامه های عملیاتی سازمان با مفاد اصلی این سند بالادستی ، هماهنگ و هم راستا باشند.
رییس سازمان ثبت احوال همچنین اظهار داشت: سند راهبردی تحول سازمان پس از نهایی شدن ، محور اصلی تمامی برنامه ریزی ها و فعالیت های اساسی و مرجع ارزیابی امور خواهد بود. در طراحی این سند از مجموعه ظرفیت های داخلی و نیز توانمندی های تخصصی فراسازمانی بهره خواهیم جست..
وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در قالب شعار سال و رسالت آحاد کارگزاران نظام در تلاش برای تحقق آن ، سازمان ثبت احوال کشور را دارای ویژگی های مناسب برای تعامل با شرکت های دانش بنیان دانست و بر بهره گیری از توان این مجموعه ها به منظور رفع نیازهای موجود تاکید کرد.

 

 

 

 

تاریخ خبر: 22 فروردین 1401

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع