انسجام و عزت سازمانی ، تکریم همکاران در سازمان ثبت احوال کشور
انسجام و عزت سازمانی ، تکریم همکاران در سازمان ثبت احوال کشور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دومین همایش سراسری مدیران حوزه ستادی و استانهای سازمان ثبت احوال کشور در سال 1401 به صورت وبیناری برگزار شد. در این نشست دکتر کارگر معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور توجه و اهتمام به منابع انسانی و نیز روزآمد سازی زیرساخت های موجود در سازمان را از مهمترین اولویت های تمامی برنامه های مدنظر در سال جاری توصیف کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی ، معاون وزیر کشور پاسخگویی مدیران و توجه به شفافیت و اطلاع رسانی در خصوص مجموعه تصمیم ها و شرایط موجود در سازمان را بسیار حیاتی دانست و افزود: همراهی و همدلی ناشی از این جریان صحیح اطلاعاتی در پیکره سازمان ، ضامن انسجام سازمانی و افزایش انگیزه همکاران در خدمت رسانی خواهد بود.

رییس سازمان ثبت احوال کشور در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: ارتباط عمیق و مستمر میان حوزه های ستادی و ساختارهای متناظر در استانها ، ضمن اعمال نظارت مناسب ، تعامل و هم افزایی ایجاد می کند و در تمامی همکاران بینشی صحیح از افق حرکتی و اولویتهای سازمانی پدید می آورد. در تداوم همین بحث ایجاد زمینه ملاقات های عمومی مدیران در مراکز استانها و شهرستانها ، انگیزه بخش و تحرک آفرین خواهد بود و شایسته است مدیران محترم به تأسی از رویه ای که در ستاد سازمان عمل می شود ، حداقل یک روز در هفته زمینه دیدار با همکاران و شهروندان محترم را فارغ از تشریفات و در فضایی کاملا صمیمانه فراهم آورند

کارگر در خصوص سرمایه های غیرمنقول سازمان ، از جمله املاک و مستغلات موجود در سراسر کشور با اشاره به ضرورت صیانت از بیت المال و مراقبت از مایملک سازمان ، بهینه سازی و رفع استهلاک این ابنیه را از جمله موضوعات مهم و حائز اولویت در مدیریت منابع دانست.

تاریخ خبر: 12 اردیبهشت 1401

پرچم جمهوری اسلامی ایران
بالای صفحه
برو به بالای صفحه
دسترسی سریع